Наші цінності

Лідер у мені

Довідник для батьків

Навички ХХІ століття

Інфраструктура школи

Стипендіальна програмаНовини

22.03.19День випускника у Новопечерській школі!Запрошуємо на свято всіх причетних :)
15.03.19Квантовий стрибок, QR-коди, квестиНаші цікавинки до дня народження Шевченка!
14.03.19Як у Школі навчаються батькиГолова Батьківської ради поділилася з нами враженнями від тренінгу Катерини Ясько
12.03.19Старт прийому заяв на Стипендіальну програму 2019/2020Навчайтесь у Новопечерській безкоштовно!
06.03.19Від Школи до мрії: Катя ЗубарєваСпівзасновниця Sleeper розповіла нам історію успіху бренду
06.03.19Від дітей до дітейМи перерахували кошти на проект "Здійсни Мрію"
04.03.19Такий кольоровий деньЯк ми стали зеленими, помаранчевими, жовтими та червоними!
01.03.19Екологічна енергія?Виявляється, це можливо!
27.02.19Натхнення від Ніка ВуйчичаОдин із найвідоміших мотиваційних спікерів сучасності відвідав Новопечерську школу!
25.02.19Готуй, як Новопечерська!Ми дістали для наших читачів кілька рецептів з нашої легендарної їдальні!
18.02.19«Пропуски шкільних занять можуть стати початком тривожного ланцюга подій», – кажуть педіатриСтаття CBC про вплив пропусків уроків на подальше життя. Важливо знати!
18.02.19Весна прийшла... завдяки нам :) Класи дошкільної підготовки відсвяткували стрітення

Вступ

Якщо ви бажаєте, щоб ваша дитина навчалася у Новопечерській школі, будь ласка, заповніть анкету.Про нас пишуть

Як би я могла назвати своє навчання в Новопечерській школі? Мабуть, другий шанс, адже саме тут у мене докорінно змінився погляд на шкільну систему загалом. Раніше, правду кажучи, я все "зазубрювала", а Новошкола разом із найкращими вчителями спрямували мене на аналіз і розуміння вивченого матеріалу. І я вважаю, що ця навичка є дуже корисною в сучасному світі.
Чого саме Новопечерська школа? На це питання в мене є просто історія з життя: коли всі діти раділи кінцю навчального року, я була надто засмучена, адже повинна була попрощатися з улюбленою школою на ціле літо.
Більше того, Новопечерська школа продовжує сприяти моєму персональному розвитку: на другому курсі мала змогу пройти у цій школі соціально-комунікативну практику, де познайомилась із навчальною системою не тільки в якості учня, а й педагога-організатора.
Для мене Новопечерська школа — це саме те місце, яке не тільки навчає шкільній програмі, а й сприяє всебічному розвитку не тільки кожного учня, а й кожного співробітника.

Камілла Ружанська, Випускниця 2015/2016

В Школі прекрасна атмосфера, дуже доброзичлива і дружня. Уроки проходять дуже цікаво, творчо, інтенсивно. Діти включаються в спільну роботу. І тут не можна не сказати про програму «Лідер у мені», яка використовується в Школі і допомагає дітям, вчителям і батькам працювати, вчитися, рости і досягати результатів, успіху!
Так що ж в результаті дала Новопечерська школа мої дітям? Перш за все підвищилася їхня самооцінка, впевненість в собі, в своїх знаннях, розуміння того, що потрібно працювати самому, над собою, багато читати, працювати з інформацією, вміти працювати в команді, адаптуватися до нових обставин, в новому колективі, не боятися змін, бути сміливими, толерантними, цінувати працю інших людей, вміти радіти чужим успіхам, бути відповідальними, організованими, проактивними, мислити креативно, розвивати свій творчий потенціал, бути щасливими! Діти навчилися планувати свій робочий день, бути лідерами і застосовувати свої лідерські принципи в класі і вдома.
Хочу ще раз сказати величезне спасибі адміністрації Школи, всім учителям за яскраві і прекрасні дні навчання, за можливість вчитися в такій прекрасній Школі, за дивовижну атмосферу довіри, взаєморозуміння, яка тут панує! Спасибі всім за те, що моє серце і серця моїх дітей наповнені почуттям вдячності!

Олена Ігнат'єва, Мама учнів