Languages Electives

Cartoon club

Англомовний гурток, який розвиває навички спілкування та взаємодії за допомогою перегляду, обговорення коротких мультфільмних історій, оцінки та аналізу дій персонажів. Діти перевтілюються у героїв мультфільму та можуть відчути себе маленькими акторами. Керівник — Наталя Радько, вчитель англійської мови.

English and Fun

Англомовний розвиваючий гурток, де на кожному занятті діти в ігрові формі зможуть долати мовні бар'єри, знайомитися з новим та невідомим для себе, спілкуватись та взаємодіяти між собою. Гурток передбачає охоплення найрізноманітнішої ігрової тематики під керівництвом носія мови —  Мартіна Хнізділа.

English Drama

Заняття передбачають вивчення англійської мови у форматі театралізованих сценок, постановок та ігор з елементами акторської майстерності. Керівник – Еліс Лінч, носій мови, вчитель англійської мови початкових та старших класів.

English Speaking Club

Англомовний розвиваючий клуб, де на кожнiй зустрiчi дiти розвивають комунікативні навички та покращуватимуть знання англійської мови. Спілкування під час занять охоплює цікаву різноманітну тематику. Керівник – Бен Еванс носій мови, вчитель початкових класів.

Book Club

Англомовний гурток для учнів із рівнем знань «середній та «вище середнього», спрямований на покращення словникового запасу та навичок читання, а також на розвиток критичного мислення. Учні читають літературні твори та осмислюють і аналізують слова, фраза, сюжета. Керівник – Андреа Кардаш, носій мови, викладач молодших та старших класів.