Вступ

Ласкаво просимо до Новопечерської школи!

Процес вступу складається з таких кроків:

Порядок кроків не є обов'язковим і може змінюватись, тож, будь ласка, звертайтесь до нас — ми радо допоможемо вам пройти усі необхідні етапи.

Основна мета співбесід — визначити готовність дитини до навчання та виявити, чи відповідає Новопечерська школа очікуванням батьків. Під час вступної кампанії ми маємо переконатися в тому, що Новопечерська школа підходить вашій дитині та має спільні цінності з вашою родиною. Таким чином, рівень академічної підготовки дитини є одним із критеріїв прийому, але не вирішальним. Просимо вас із розумінням поставитись до будь-якого результату конкурсного відбору вашої дитини. Комісія не коментує результати вступних випробувань та не дає розгорнутого зворотнього зв'язку.

Відповідно до світової практики ми ввели разовий реєстраційний внесок для вступного випробування, що складає 2800 гривень. Це дозволяє Школі забезпечити учасників вступних випробовувань всім необхідним. За кожну дитину внесок сплачується лише один раз, незалежно від того, наскільки успішно дитина проходить співбесіду.

Дякуємо вам за інтерес до Новопечерської школи!

Більше деталей щодо вступної кампанії відповідно до класу: