Вступ

Ласкаво просимо до Новопечерської школи!

Шановні батьки,

Ми розуміємо, як ви хвилюєтесь за вступ ваших дітей до першого класу, адже це відповідальний та важливий момент для кожної родини. Тому ми вважаємо, що зобов’язані вас попередити про ситуацію, яка склалася. До Новопечерської щороку йде 40 першачків, які формують два класи: один — учні з нашого класу дошкільної підготовки, другий — діти з нових родин, а також братики і сестрички дітей, які вже є учнями Школи. Цього року братики і сестрички складають майже повний клас. Ми вдячні нашим родинам, які обирають Новопечерську і для своїх менших дітей, але так само нам шкода, що ми маємо дуже обмежену кількість місць до перших класів для нових родин.
Якщо ви вже подали анкету на вступ, ми дамо вам відповідь до 15 лютого. Анкети, заповнені з 1 лютого ми розглядатимемо тільки в рамках додаткових вступних кампаній у разі появи вільних місць. Просимо вас із розумінням поставитись до цієї ситуації. Якщо так станеться, що ви не потрапите до Новопечерської цього року, ми будемо раді бачити вашу родину наступного, а також на відкритих заходах Школи.

Процес вступу складається з таких кроків:

Порядок кроків не є обов'язковим і може змінюватись, тож, будь ласка, звертайтесь до нас — ми радо допоможемо вам пройти усі необхідні етапи.

Основна мета співбесід — визначити готовність дитини до навчання та виявити, чи відповідає Новопечерська школа очікуванням батьків. Під час вступної кампанії ми маємо переконатися в тому, що Новопечерська школа підходить вашій дитині та має спільні цінності з вашою родиною. Таким чином, рівень академічної підготовки дитини є одним із критеріїв прийому, але не вирішальним.

Дякуємо вам за інтерес до Новопечерської школи!

Більше деталей щодо вступної кампанії відповідно до класу: