Вступ

Ласкаво просимо до Новопечерської школи!

Шановні батьки, анкети до 1 класу 2020/2021 навчального року, заповнені з 16 січня, ми розглядатимемо тільки в рамках додаткових вступних кампаній у разі появи вільних місць. Просимо вас із розумінням поставитись до цієї ситуації. Якщо так станеться, що ви не потрапите до Новопечерської цього року, ми будемо раді бачити вашу родину наступного, а також на відкритих заходах Школи.

Зверніть, будь ласка, увагу, що анкета подається на певний навчальний рік. Якщо ви вже заповнювали анкету, але не приєднались до новопечерської родини протягом вказаного року, і ваші плани щодо вступу не змінились, будь ласка, оновіть анкету, вказавши новий навчальний рік. Просимо уважно зазначати рік, на який ви плануєте вступати.

Процес вступу складається з таких кроків:

Порядок кроків не є обов'язковим і може змінюватись, тож, будь ласка, звертайтесь до нас — ми радо допоможемо вам пройти усі необхідні етапи.

Основна мета співбесід — визначити готовність дитини до навчання та виявити, чи відповідає Новопечерська школа очікуванням батьків. Під час вступної кампанії ми маємо переконатися в тому, що Новопечерська школа підходить вашій дитині та має спільні цінності з вашою родиною. Таким чином, рівень академічної підготовки дитини є одним із критеріїв прийому, але не вирішальним. Просимо вас із розумінням поставитись до будь-якого результату конкурсного відбору вашої дитини. Комісія не коментує результати вступних випробувань та не дає розгорнутого зворотнього зв'язку.

Відповідно до світової практики ми ввели разовий реєстраційний внесок для вступного випробування, що складає 2800 гривень. Це дозволяє Школі забезпечити учасників вступних випробовувань всім необхідним. За кожну дитину внесок сплачується лише один раз, незалежно від того, наскільки успішно дитина проходить співбесіду.

Дякуємо вам за інтерес до Новопечерської школи!

Більше деталей щодо вступної кампанії відповідно до класу: