Загальна інформація

• ТОВ «НВК «НОВОПЕЧЕРСЬКА ШКОЛА» є приватним навчальним закладом, що діє на підставі статуту та ліцензій на провадження освітньої діяльності (дошкільна, середня, позашкільна). Ліцензії не потребують подовження і є дійсними.
  • Загальноосвітня школа належить ТОВ "НВК" НОВОПЕЧЕРСЬКА ШКОЛА" на праві власності.
  • Навчання відбувається згідно з Державним стандартом початкової загальної освіти та Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти з використанням сучасних освітніх методів, форм та технологій.
  • Мова навчання — українська та англійська.
  • Кадрові вимоги щодо забезпечення провадження освітньої діяльності у сфері загальної середньої освіти виконуються.
  • Результати моніторингу якості освіти (ЗНО-2019).
  • Протокол № 6  від 27.02.2020 р. засідання педагогічної ради ТОВ «НВК «НОВОПЕЧЕРСЬКА ШКОЛА».  Про вибір та замовлення підручників для учнів 3 класів на 2020-2021 навчальний рік.