Щодо прозорості та інформаційної відкритості

• ТОВ «НВК «НОВОПЕЧЕРСЬКА ШКОЛА» є приватним навчальним закладом, що діє на підставі статуту та ліцензій на провадження освітньої діяльності (дошкільна, середня, позашкільна). Ліцензії не потребують подовження і є дійсними.
  • Загальноосвітня школа належить ТОВ "НВК" НОВОПЕЧЕРСЬКА ШКОЛА" на праві власності.
  • Навчання відбувається згідно з Державним стандартом початкової загальної освіти та Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти з використанням сучасних освітніх методів, форм та технологій.
  • Мова навчання — українська та англійська.
  • Кадрові вимоги щодо забезпечення провадження освітньої діяльності у сфері загальної середньої освіти виконуються.
  • Правила поведінки в Новопечерській школі.
  • Результати моніторингу якості освіти (ЗНО-2020). Рівень сформованості в учнів предметних компетенцій з англійської мови: 3-5 класи6-10 класи.
  • Освітня програма: 1-2 класи, 3-11 класи
  • Протокол № 6  від 27.02.2020 р. засідання педагогічної ради ТОВ «НВК «НОВОПЕЧЕРСЬКА ШКОЛА».  Про вибір та замовлення підручників для учнів 3 класів на 2020-2021 навчальний рік.
  • Порядок надання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькування). План заходів.