Розклад 1 вересня

Квіти, усмішки та нові враження — дізнайтесь наш розклад 1 вересня!

Новий навчальний рік почнеться дуже скоро — вже 1 вересня! Щоб ви всією родиною встигли якнайкраще підготуватися до цього свята, надсилаємо вам розклад першого навчального дня.

Розклад КДП (4,5), 1-4 класів:

8:45 — Збір на шкільному подвір'ї
9:00 – 9:20  — Свято Першого дзвоника

КДП-4: 9:30 – 11:30 — "Мій перший день у школі" та бранч для дошкільнят.
Об 11:30 батьки забирають дітей і разом йдуть на презентацію гуртків*.

КДП-5: 9:30 – 12:30 — "Мій перший день у школі", бранч та обід для дошкільнят.
О 12:30 батьки забирають дітей і разом йдуть на презентацію гуртків*.

1 - 4 класи: 9:30 – 13:30 — "Мій перший день у школі", бранч та обід для учнів початкової школи.
О 13:30 батьки забирають дітей і разом йдуть на презентацію гуртків*.

Розклад 5-11 класів:

8:45 — Збір на шкільному подвір'ї
9.00 – 9.20 — Свято Першого дзвоника
9.30 – 11.30 — Тьюторська година та бранч
11.00 – 13.30 — Знайомство з вчителями та предметами
13.30 – 14.30 — Обід
14.30 – 15:30 — Презентація гуртків* (на ці презентації ми запрошуємо учнів 5-11 класів без батьків. О 15:30 навчальний день буде завершено)**.

Зовнішній вигляд 1-го вересня та кожного навчального дня — шкільна форма.

*Особливістю цього дня стануть презентації гуртків: діти зможуть зустрітися з учителями та в ігровій формі ознайомитись з різними заняттями. Після презентації діти оберуть гуртки, що сподобались, та запишуться на відповідний напрям на наступний семестр.

**Звертаємо увагу батьків, що для того, щоб дитина могла вийти зі Школи самостійно, ви маєте заповнити відповідну заяву на самостійний вихід на рецепції. Якщо ви вже надавали дозвіл на самостійний вихід минулого року, ваша заява є актуальною. Будь ласка, потурбуйтесь про наявність такої заяви заздалегідь, оскільки з міркувань безпеки ми зможемо відпустити дитину зі Школи лише у супроводі батьків.

***Зустрічі батьків з вчителями відбудуться 15 вересня. Деталі ми повідомимо пізніше.

P.S. Шановні батьки, цього року в Новопечерських Липках стало на один навчальний заклад більше. Навпроти Новопечерської школи відкрився дитячий садочок LeapKids. Для уникнення автомобільних заторів при просимо вас скоротити, наскільки це можливо, час перебування автомобілю на території паркінгу в ранкові години, а також при забиранні дітей зі Школи.
Найближчий менш завантажений паркінг знаходиться біля центрального офісу Новопечерських Липок.

Додаткові зони для паркування відмічені на схемі P.