Розповімо, яким був тиждень, присвячений Захисникам і Захисницям України.
Продовжуємо традицію – гуртом співаємо пісні української перемоги. Кожен клас не лише емоційно виконує, а й досліджує історію твору. Адресували потужну силу і енергетику нашої Новопечерської родини захисникам і захисницям. Як і щодня.
У холі розгорнулась щемлива фотовиставка "Військкотики" від Сергія Мошенко - надзвичайні портрети воїнів із врятованими ними пухнастиками.
Стартував наш проєкт "Військо читає": збираємо книжки, теплі листи та малюнки для наших воїнів.
Цікавою і мотиваційною була зустріч учнів з Олександром Чайкою, добровольцем ЗСУ, який у мирному житті був акробатом та дитячим хореографом і повернувся до улюбленої справи після важкого поранення.
І обід у нас був козацький!