ХАКАТОН ПРОФЕСІЙ ДЛЯ СТАРШОКЛАСНИКІВ

Від запрошених гостей дізнались про особливості роботи у різних галузях.

Чи знають старшокласники все про професію своєї мрії? Чи, можливо, дещо важливе залишається за лаштунками? Щоб це з'ясувати, протягом року наші учні робили активні кроки: проходили профорієнтаційне тестування, зустрічалися з психологами для обговорення результатів, складали short list бажаних професій, виконували індивідуальні завдання, створювали резюме та портфоліо, брали участь в інтерв'ю з HR-менеджером…

І, нарешті, взяли участь у профорієнтаційному хакатоні – це цікавий формат знайомства з представниками різних професій. Старшокласники вчилися презентувати себе та свої ідеї, а також мали змогу особисто поспілкуватися із запрошеними спікерами: поставити незручні питання та дізнатися про те, як відбувається реальний робочий процес у різних сферах.

Як казав Конфуцій: "Оберіть собі роботу до душі, і вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті».