Учнівська науково-практична конференція

Це було неймовірно цікаво!

На минулому тижні відбулася перша учнівська науково-практична конференція, де юні дослідники з 5 по 11 класи мали змогу зануритися у захопливий світ науки!

Це було неймовірно цікаво, адже:

• Учні могли обрати будь-яку з 4 секцій, які охоплювали широкий спектр наукових напрямків: від розвінчання міфів до дослідження принципів роботи механізмів, від проведення експериментів до пояснення складних наукових концепцій у доступній формі.
  • Юні науковці брали участь у дискусіях, презентували свої дослідження у цікавому форматі, а також ставили запитання й отримували відповіді від досвідчених наукових керівників.
  • Це була чудова нагода продемонструвати свої здібності, поділитися своїми захопленнями, а також розвинути навички критичного мислення, аналізу та презентації.

Науково-практична конференція — це чудова можливість розкрити свій дослідницький потенціал, отримати нові знання та знайти однодумців!