Оскар Бреніф'є у Школі

Майстер незручних запитань провів у нас серію майстер-класів.

Філософ, експерт ЮНЕСКО, автор книжок Оскар Бреніф'є завітав до Києва та провів серію майстер-класів для дітей, батьків та вчителів у Новопечерській школі та на Книжковому Арсеналі.

Пан Оскар — відомий провокатор, тож враження його слухачів завжди дуже різні, від обурення до щирого захоплення. Так сталося й на майстер-класі для вчителів "Як ставити нешаблонні питання і вмикати мізки креативно": хтось не міг стримати сміху, а хтось — справжнього невдоволення. Не надаючи конкретних відповідей, пан Оскар змушував аудиторію самій замислюватись над своїми запитаннями та знаходити відповіді. Ось воно — мистецтво думати!

До свого наступного приїзду пан Оскар попросив влаштувати зустрічі й з нашими учнями, щоб дізнатися, як мислять українські діти. Вже з нетерпінням чекаємо на цю подію

А прочитати найцікавіші тези з майстерки можна в матеріалі Освіторія. Медіа "Філософ Оскар Бреніф’є: «У школі я був педагогічною катастрофою».