Команда

Філологія та історія

Кожна дитина — це сонце, тільки дайте їй світитися.

Юрій Гайдученко ,
Учитель української мови та літератури
Юрій Гайдученко,
Учитель української мови та літератури
Юрій — магістр за фахом «українська мова та література та мова і література (англійська)», а також закінчив аспірантуру за фахом «загальна педагогіка та історія педагогіки», має п'ять років викладання української мови у вищих навчальних закладах і школах. Юрій має значні здобутки: він — переможець Всеукраїнського конкурсу «Учитель-новатор 2015» (Microsoft «Партнерство в навчанні»); переможець конкурсу «The Best Scientific Report» Х Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми міжнародного співробітництва у сфері вищої освіти» (Словаччина-Угорщина, 2011). А найбільше досягнення Юрія — це його учні. Він виховав 2 переможців ІV етапу, 10 переможців ІІІ етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика, 1 переможця ІV етапу та 5 переможців ІІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. «Я переконаний, що головна умова позитивного розвитку дитини — свобода вибору, яка допомагає їй приймати нові розвивальні ситуації. Для цього я використовую нові прогресивні педагогічні інструменти, якими користуються педагоги найрозвиненіших освітніх систем світу. Своїм завданням вважаю забезпечення дітей можливістю потрапити в середовище, де на них не тиснуть дорослі під час здійснення особистого вибору — вибору в дрібницях, але при цьому свідомого та відповідального. В основу кожного уроку добираю завдання, які розвивають в учнів навички ХХІ століття: творчість, критичне мислення та вміння вирішувати проблеми, комунікативні навички та навички співробітництва, навички працювати з інформацією, а також життєві навички: гнучкість, ініціативність та самоспрямованість, соціальні навички, лідерство та відповідальність». Портфоліо вчителя: http://bit.ly/34P3i1u

Я завжди бачу у кожному учневі позитив, поважаю його за це і дозволяю вільно проявляти себе.

Марина Возна ,
Учителька української мови та літератури, виховниця 10-Б класу
Марина Возна,
Учителька української мови та літератури, виховниця 10-Б класу
Учитель вищої категорії, професійний стаж — 26 років. Марина закохана в літературу і передає цю любов учням завдяки своїй харизмі, енергії та позитиву. Завжди ставиться до учнів як до рівних, тож вони зацікавлюються і самі прагнуть до високих результатів. Учні викликають у неї захват, адже вони часто демонструють нестандартний підхід і неочікувані інтерпретації. Марина звертає увагу на особливості характеру кожного учня та дозволяє кожному виявляти себе і демонструвати свої знання саме так, як він хоче і вміє. Для неї важлива точка зору кожного і вона вчить не лише відстоювати її, а й вміти аргументувати. Під час її уроків відбуваються запальні дискусії, завдяки яким розвивається аналітичне мислення. Серед вихованців — переможці олімпіад та конкурсів наукових робіт МАН. Портфоліо вчителя: http://bit.ly/3mTfNzb
Валентина Хоменко ,
Керівниця старшої школи, учителька зарубіжної літератури

Щастя — це не нагорода, щастя — це вибір. Робіть правильний вибір.

Тетяна Ільєнко ,
Учителька української мови та літератури, виховниця 5-А класу
Тетяна Ільєнко,
Учителька української мови та літератури, виховниця 5-А класу
Тетяна отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Українська мова та література», здобула кваліфікацію вчителя української мови, української літератури, зарубіжної літератури та практичного психолога в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова. Викладала українську мову та літературу в Києво-Печерському ліцеї №171 «Лідер», гімназії № 191 імені П. Тичини. У 2020 році здобула повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» в Національній академії внутрішніх справ України. Зараз здобуває третю вищу освіту за напрямом "Менеджмент. Управління навчальним закладом". Тетяна активно використовує методику емоційного виховання, вивчає вплив емоцій на ефективність навчального процесу, використовує методи поведінкових вправ та гештальту, послуговується ідеєю виховної інтеракції між дорослими та дітьми. Тетяна переконана, що новітні методики у поєднанні з класичними дозволяють покращити сприйняття, відтворення та застосування вивченого матеріалу на практиці.

У педагогіці Тетяна керується такими принципами:

  • принцип любові та розуміння;
  • принцип виконуваності вимог, які ставляться до дитини;
  • врахування прав дитини, вікових особливостей та потенціалу;
  • принцип взаємоповаги, взаємопідтримки та взаєморозуміння.

Поза школою найбільше любить гуляти, знайомитися з новими людьми та подорожувати.

Книжка, яку радить прочитати всім: Антуан де Сент-Екзюпері "Маленький принц"

Кожен новий день — це можливість чогось навчитися.

Ольга Питюр ,
Учителька української мови та літератури
Ольга Питюр,
Учителька української мови та літератури
10 років працювала вчителем української мови та літератури у Політехічному ліцеї НТУУ "КПІ" м.Києва, також працювала коректором у видавництві "Грані-Т". Вважає, що урок — це простір для креативності, пошуку, поразок і перемог. Застосовує групову роботу та роботу у парах у поєднанні із використанням сучасних інтерактивних технологій та ігор власного виробництва \ мережі онлайн. Особливий акцент робить на розвитку асоціативного і логічного мислення, роботі із візуальними матеріалами для запам'ятовування великих обсягів інформації. Любить кататися на конях і подорожувати. Мріє здійснити паломництво дорогою Святого Якова.
Діана Мельникова ,
Учителька української мови та літератури
Віктор Гречук ,
Учитель української мови та літератури, виховник 5-Б класу

Хочеш змінити світ – почни зі школи.

Юлія Набок-Бабенко ,
Учителька української мови та літератури, виховниця 6-Б класу
Юлія Набок-Бабенко,
Учителька української мови та літератури, виховниця 6-Б класу
Навчитися вчити – життєвий і професійний виклик, що мотивує рухатися вперед. Тож розвиток як фахівця й особистості є визначальним для Юлії – педагога з семирічним досвідом викладання в школі. Закінчила з відзнакою магістратуру КНУ ім. Т. Шевченка й бакалаврат МНУ ім. В. Сухомлинського. Нині – аспірантка Київського університету імені Б. Грінченка за спеціальністю «Теорія і методика навчання (українська мова)». За часів студентства – призерка всеукраїнських олімпіад з педагогіки й української мови та літератури. Поетка, переможниця літературних конкурсів, стипендіатка Президента України, учасниця міжнародних молодіжних форумів і нарад молодих літераторів. Учні пані Юлії показували високі результати на ЗНО, ставали призерами обласного етапу конкурсу-захисту робіт МАН (у секціях «Літературна творчість», «Українська мова» та «Українська література»), Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, і всеукраїнського етапу конкурсу «Моральний вчинок». Учасниця проєктів «БомбеЗНий GoCamp» і «БомбеЗНО», спрямованих на підвищення рівня володіння українською мовою в школах національних меншин Чернівецької та Закарпатської областей. У своїй педагогічній діяльності Юлія акцентує увагу на розвитку емоційного інтелекту, критичного мислення та творчих здібностей. Використовує методики інтерактивного, особистісно орієнтованого та проєктного навчання. Розвиває в учнів навички ХХІ століття, акцентуючи увагу на взаємодії та співпраці.
Анастасія Онатій ,
Учителька української мови та літератури

Навчаючи — вчусь.

Василь Кучмай ,
Учитель історії, виховник 6-А класу
Василь Кучмай,
Учитель історії, виховник 6-А класу
Закінчив магістратуру та аспірануру історії у Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова. Викладав історію у Києво-Печерському ліцеї №171 «Лідер», а також був головою молодіжного союзу України в Дарницькому районі м. Києва. Василь підвищує зацікавленість та сприяє розвитку креативного мислення учнів через використання ігрових завдань та інтерактивних технологій. У вільний час грає у футбол та великий теніс.
Леся Юрчишин ,
Учителька історії та громадянської освіти
Гліб Капустін ,
Учитель історії