Початкова школа
Марія Янченко ,
Учителька початкових класів

Навчати та виховувати  так,  щоб  у кожному дитячому  серці  запалити  вогник  пізнання, мислення, добра.

Мирослава Коба ,
Учителька початкових класів, методист (Дистанційна школа)
Мирослава Коба,
Учителька початкових класів, методист (Дистанційна школа)
Педагог вищої категорії, постійно бере участь у різноманітних тренінгах і семінарах з педагогіки, психології та інноваційних методів. Має сертифікат Intel «Навчання для майбутнього». Під час викладання застосовує проблемно-пошукові й дослідницькі прийоми, а також інтерактивні методики: мозковий штурм, мікрофон, «навчаючи — вчусь», ігрові ситуації, а також прийоми контролю та самоконтролю. Мирослава систематично використовує мультимедійне обладнання, застосовує модель «1 учень — 1 комп'ютер» з використанням Інтернет-ресурсів. Має досвід викладання предметів за програмою Петерсон («Росток»). Тема атестаційної роботи (2022-2023 н.р.): "Практичні матеріали для розвитку читацьких умінь та навичок учнів 1-го класу": https://drive.google.com/file/d/1gvgODQmY11jg6ytCCz1nsc4URv77AIe2/view?usp=sharing

Якщо хочеш, щоб люди йшли за тобою — йди за ними.

Альона Дячук ,
Альона Дячук,
Учителька початкових класів
Альона здобула фах учителя початкової школи у Тернопільському національному педагогічному університеті. Про свій підхід до навчання та виховання дітей Альона говорить: «Якщо хочеш, щоб діти почули тебе — почуй їхні бажання, турботи. Я розвиваю в учнів лідерські якості, віру у власні сили, спроможність подолати труднощі. Коли учень вірить у власний успіх, то праця приносить задоволення». Альона захоплюється бісероплетінням, вишивкою та квілінгом, а також полюбляє читати.
Катерина Нізкодубова ,
Учителька початкових класів

«Щастя можна знайти навіть у темні часи, якщо не забувати звертатися до світла».

Олександра Розентрегер ,
Учителька початкових класів

Любити життя і цінувати кожну його хвилину. У книгах шукати істину, у людях – мудрість.

Марія Уємова-Косова ,
Марія Уємова-Косова,
Учителька початкових класів
Пані Марія закінчила Бердянський державний педагогічний університет. Полюбляє вдосконалювати свої професійні знання (вебінари, тренінги, семінари). Брала участь у Всеукраїнській школі онлайн, що назавжди залишиться в історії української освіти. Книга, яку радить усім, — «Щоденник за методикою BULLET JOURNAL» Райдер Керролл. У вільний час любить спілкуватись із рідними, гуляти вулицями Києва та фотографувати.

У всьому починати з себе, бути взірцем та любити учнів.

Ірина Каленська ,
Ірина Каленська,
Учителька початкових класів
Закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка за спеціальністю «Початкова освіта», отримала кваліфікацію вчителя початкової школи та сімейного педагога. Протягом 3 років працювала в дитячих таборах «Jamm» і «RTC». Проходила виробничу практику в Новопечерській школі. До кожного учня намагається підібрати індивідуальний підхід, і вважає, що перш за все потрібно дати йому право власного вибору. Для цього використовує дидактичні ігри, навчальні вікторини та квести. Обожнює подорожувати і любить handmade.
Марія Ткачів ,
Учителька початкових класів (Дистанційна школа)

Найкращі вчителі для мене — це завжди мої учні!

Олена Співак ,
Методист
Олена Співак,
Методист
Пані Олену найбільше надихає та мотивує відчуття, що потрібно здобувати нові знання та навички і завжди є куди рости професійно. 16 років працювала у школі, в якій вчилась. У школі найбільше подобається те, що кожен день повен відкриттів, можливостей пізнання себе та людей навколо. Улюблена книга — "Тореадори з Васюківки" Всеволода Нестайка. Любить подорожувати, дивитись кіно, влаштовувати посиденьки з друзями. Тема атестаційної роботи (2022-2023 н.р.): " Робота з дитячою книгою на уроках читання 3 - 4 клас": https://drive.google.com/drive/folders/1bsovmAjDY62GC94u2rJs6GWPpvE462dS?usp=sharing
Юлія Прохоренко ,
Учителька початкових класів

У дітей немає ні минулого, ні майбутнього, натомість на відміну від нас, дорослих, вони вміють користуватися сьогоденням. Жан де Лабрюєр

Катерина Ткаченко ,
Катерина Ткаченко,
Вихователька класу дошкільної підготовки
Я вчитель початкових класів і моє хобі: hand made.

У кожному вчителі має сяяти і ніколи не згасати маленька іскорка дитини. В. А Сухомлинський.

Марія Фатич ,
Марія Фатич,
Учителька початкових класів
За фахом я - вчитель початкових класів. Працюючи з молодшою ланкою школярів, відчула всю відповідальність своєї місії: створення нової особистості в соціумі, яка навчається і виховується одночасно. Улюблене хоббі - читання. Саме читаючи ми розвиваємо емоційний інтелект, уміння змістовно висловлювати свої думки. У книжках ми можемо пізнати себе.
Дар'я Ващенко ,
Учителька початкових класів

Немає ніяких ключів від щастя. Двері завжди відкриті

Олександра Тимченко ,
Олександра Тимченко,
Учителька початкових класів
Здобула фах учителя в НПУ ім. М.П.Драгоманова та має досвід викладання за програмою «Росток» (Петерсон). Про свій підхід до навчання та виховання дітей пані Олександра говорить: "У своїй роботі вважаю за необхідне навчити учнів мислити критично, адже такі практики створюють ситуацію успіху для розвитку особистості дитини та її творчих можливостей". Улюблене хоббі - живопис, спорт.
Анастасія Потіха ,
Тетяна Юдіна ,