Природничі науки

Навчившись вчитись, зможеш все. Хто володіє інформацією, володіє світом.

Михайло Гончаренко ,
Учитель біології, виховник 8-А класу
Михайло Гончаренко,
Учитель біології, виховник 8-А класу
Педагогічний стаж — 5 років. Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова. Магістр за спеціальністю «Біологія». Викладач біології, вчитель хімії, еколог. Михайло зацікавлює учнів проблемними питаннями та проектними заняттями, створює комфортні умови для навчання, а найкраще йому допомагає привернути увагу учнів почуття гумору. Підхід Михайла до викладання — це стимулювання розвитку мислення, уваги, вміння аналізувати, та особистісно-орієнтоване виховання. Михайло цінує унікальність кожного учня.
Світлана Бабій ,
Учителька біології
Вадим Кожанов ,
Учитель хімії

Дитина — не чаша, яку треба заповнити, а смолоскип, який треба запалити.

Анатолій Аматов ,
Учитель географії, виховник 7-Б класу
Анатолій Аматов,
Учитель географії, виховник 7-Б класу
Учитель вищої кваліфікаційної категорії. Педагогічний стаж — 14 років, протягом яких працював учителем історії та географії, а також обіймав посаду заступника директора та директора у школах (гімназія «Євроленд», ліцей податкової та рекламної справи № 21, школа № 118 «Всесвіт», Британська Міжнародна школа), викладав у вищих навчальних закладах (Національний університет «Одеська юридична академія»: Інститут інтелектуальної власності НУ «ОЮА», Київський інститут права НУ «ОЮА», Київський коледж НУ «ОЮА»). Анатолій має дві вищі освіти: здобув фах учителя історії і географії у Полтавському державному педагогічному інституті ім. В. Г. Короленка, а згодом здобув рівень магістра за фахом "керівник підприємства, установи та організації (у сфері освіти та виробничого навчання" в Університеті менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України. Анатолій не зупиняється на досягнутому та постійно підвищує кваліфікацію, а також бере участь у семінарах на екологічну тематику. Щоб зацікавити та мотивувати учнів, Анатолій наводить цікаві приклади з історії людства та з власного досвіду. Опікується тим, щоб для учнів був забезпечений толерантний підхід. Анатолій захоплюється подорожами й гірськими лижами, а також працює в дитячих таборах.

При вивченні наук приклади є кориснішими за правила.

Марія Растворова ,
Учителька географії та економіки, виховниця 8-Б класу
Марія Растворова,
Учителька географії та економіки, виховниця 8-Б класу
Закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка, магістр за спеціальністю "Економічна та соціальна географія". Фокусом наукових пошуків є урбаністичні дослідження (життя в містах): в якості гіда об’їздила майже всю територію України. Має досвід роботи зі студентами в унівеситеті — викладала курси "Соціальна географія" та "Суспільно-географічне картографування", виїзну економіко-географічну практику в Канівському природному заповіднику. Вважає надзвичайно важливим діалог з учнями. Любить відкривати нові місця та зустрічати нових людей, подорожувати, гуляти містами, а потім писати або розповідати про це. Окрім педагогіки, також займається дослідженнями в сфері розвитку міст. Рік стажувалася в Політехнічному університеті Туріна (Італія).
Іван Заболотських ,
Лаборант
Людмила Лейбенко ,
Керівниця гуртка "Весела наука"