Природничі науки

Навчившись вчитись, зможеш все. Хто володіє інформацією, володіє світом.

Михайло Гончаренко ,
Учитель біології, виховник 11-Б класу
Михайло Гончаренко,
Учитель біології, виховник 11-Б класу
Педагогічний стаж — 5 років. Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова. Магістр за спеціальністю «Біологія». Викладач біології, вчитель хімії, еколог. Михайло зацікавлює учнів проблемними питаннями та проектними заняттями, створює комфортні умови для навчання, а найкраще йому допомагає привернути увагу учнів почуття гумору. Підхід Михайла до викладання — це стимулювання розвитку мислення, уваги, вміння аналізувати, та особистісно-орієнтоване виховання. Михайло цінує унікальність кожного учня.
Світлана Бабій ,
Учителька біології

Дитина — не чаша, яку треба заповнити, а смолоскип, який треба запалити.

Анатолій Аматов ,
Учитель географії
Анатолій Аматов,
Учитель географії
Анатолій має дві вищі освіти: здобув фах учителя історії й географії в Полтавському державному педагогічному інституті ім. В. Г. Короленка, а згодом рівень магістра за фахом «Керівник підприємства, установи та організації» в Університеті менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України. Педагогічний стаж — 26 років, протягом яких працював педагогом-організатором, учителем історії й географії, а також обіймав посади заступника директора з виховної роботи в гімназії «Євроленд» Європейського університету, ліцеї податкової та рекламної справи № 21, спеціалізованої школи № 118 «Всесвіт» міста Києва. Анатолій тривалий час працював в Центрі культури та мистецтв Європейського університету. Викладав в Національному університеті «Одеська юридична академія» та Британській Міжнародній школі. Має досвід роботи в туристичному бізнесі. Анатолій захоплюється гірськими лижами, понад 30 років працює в дитячих таборах.

Щоб здивуватися, потрібна мить, а щоб зробити дивовижну річ, потрібні роки терпіння і наполегливої праці.

Світлана Чемерис ,
Учителька географії
Іван Заболотських ,
Учитель хімії