Команда

Департамент спорту

Будь-яка людина повинна вміти мислити логічно, щоб вільно пізнавати світ, а навчити ефективних методів самостійного пошуку інформації — один із обов’язків педагога.

Андрій Кольба ,
Учитель шахів
Андрій Кольба,
Учитель шахів
Тренер вищої категорії. Здобув фах учителя загально-технічних дисциплін і фізики у Тернопільському державному педагогічному інституті, а також учителя фізичного виховання та валеології у Тернопільському національному університеті. Успішні вихованці Андрія здобували призові місця на чемпіонатах України, Європи та Світу. Серед них — його донька Анастасія, володарка кубку світу з шахової композиції 2007 р., триразова чемпіонка України та багаторазова призерка України. Учні Андрія займаються за його авторською методикою. Андрій надихає дітей полюбити шахи та вселяє впевненість дітям у власних розумових силах. Тема атестаційної роботи (2022-2023 н.р.): "Викладання шахів у початковій школі": https://drive.google.com/drive/folders/1BX0yMcu5mFQLkrIEW3b-jg03At1eLtRP?usp=sharing
Олександр Калінкін ,
Учитель спорту та керівник гуртка з туризму
Олександр Калінкін,
Учитель спорту та керівник гуртка з туризму
Майстер спорту України, тренер вищої категорії, відмінник освіти України. Має стаж тренерської роботи понад 20 років. Підготував багатьох чемпіонів України та міжнародних змагань, учасників чемпіонатів світу та Європи, 15 майстрів спорту України. У 2014 році двоє вихованців стали чемпіонами Європи серед юніорів.
Сергій Бобильов ,
Учитель фізичного виховання
Любов Мельник ,
Учителька спорту
Давид Тадевосян ,
Учитель спорту
Анна Домніч ,
Керівниця студії FUN
Андрій Опришко ,
Учитель мистецтва (гончарство)
Віталій Загоруйко ,
Учитель спорту та мистецтва (хореографія)
Тетяна Грибук ,
Керівниця гуртка (художня гімнастика)

Щоб досягти мети, потрібно насамперед до неї йти.

Ольга Мороз ,
Менеджерка з адміністративної діяльності (Спорт)
Ольга Тур ,
Керівниця гуртка сучасних танців
Марія Кулішова ,
Учителька спорту (Хореографія)