Творчість та спорт

Навчаю інших — навчаюсь сам.

Сергій Чешейко ,
Керівник кафедри спорту
Сергій Чешейко,
Керівник кафедри спорту
Сергій організовує навчально-методичну роботу з учителями фізичної культури та тренерами-викладачами, організовує та проводить спортивно-масові заходи. Педагогічний стаж Сергія складає 29 років, раніше працював у СШ №78. Переможець Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року 2005» у номінації «Фізична культура». Для Сергія особливо важливо не відставати від молодого покоління й передавати досвід молодим. «Кожну роботу намагаюсь виконувати сумлінно. Справедливість ставлю на перше місце».

Будь-яка людина повинна вміти мислити логічно, щоб вільно пізнавати світ, а навчити ефективних методів самостійного пошуку інформації — один із обов’язків педагога.

Андрій Кольба ,
Учитель шахів
Андрій Кольба,
Учитель шахів
Тренер вищої категорії. Здобув фах учителя загально-технічних дисциплін і фізики у Тернопільському державному педагогічному інституті, а також учителя фізичного виховання та валеології у Тернопільському національному університеті. Успішні вихованці Андрія здобували призові місця на чемпіонатах України, Європи та Світу. Серед них — його донька Анастасія, володарка кубку світу з шахової композиції 2007 р., триразова чемпіонка України та багаторазова призерка України. Учні Андрія займаються за його авторською методикою. Андрій надихає дітей полюбити шахи та вселяє впевненість дітям у власних розумових силах.

Діти — це наше майбутнє.

Наталя Годунко ,
Тренерка з художньої гімнастики
Наталя Годунко,
Тренерка з художньої гімнастики
Дворазова чемпіонка світу та Європи з художньої гімнастики. 6 років тому розпочала тренерську кар'єру. «Кожній дитині, яка в мене навчається, я віддаю частинку своєї душі», — говорить Наталя про тренерську діяльність. Окрім спорту та балету Наталя захоплюється східною філософією.

Регулярно поповнювати й удосконалювати свої знання, бути професійним педагодом та займати достойне місце в суспільстві.

Іванна Домбровська ,
Тренерка з плавання
Іванна Домбровська,
Тренерка з плавання
Кандидат в майстри спорту з плавання. Закінчила Національний університет фізичного виховання та спорту України за спеціальністю «тренер з плавання, учитель фізичного виховання в школі». Протягом 10 років працює у сфері плавання, має досвід роботи в загальноосвітніх школах та спортивно-оздоровчих клубах. Іванна надихає учнів на успіхи та прищеплює любов до здорового способу життя.

Завзятість та прагнення до самовдосконалення рухають нас вперед.

Олег Шуст ,
Тренер з футболу
Олег Шуст,
Тренер з футболу
Майстер спорту України з міні-футболу, чемпіон та володар кубку України з міні-футболу. Ліцензія тренера з футболу категорії С. Закінчив Український державний університет фізичного виховання і спорту за фахом «викладач фізичного виховання та тренер з футболу». Педагогічний стаж — 5 років. У своїх вихованцях Олег плекає дисципліну, свідоме ставлення до занять і здоровий спосіб життя.
Олександр Калінкін ,
Тренер з туризму та спортивного орієнтування
Олександр Калінкін,
Тренер з туризму та спортивного орієнтування
Майстер спорту України, тренер вищої категорії, відмінник освіти України. Має стаж тренерської роботи понад 20 років. Підготував багатьох чемпіонів України та міжнародних змагань, учасників чемпіонатів світу та Європи, 15 майстрів спорту України. У 2014 році двоє вихованців стали чемпіонами Європи серед юніорів.
Ярослав Бойко ,
Учитель спорту, виховник 5-В класу
Анна Домніч ,
Учителька хореографії

Здоровий спосіб життя та чудова фізична підготовка - запорука успішного життя!

Анастасія Покаржевська ,
Учителька спорту
Анастасія Покаржевська,
Учителька спорту
Анастасія — магістр з фізичного виховання, спорту та туризму. Має 6 років досвіду роботи з дітьми 2-17 років. Головний тренер Спортивного Клубу Тхеквондо.
Наталія Жураківська ,
Учителька фізкультури