Команда

Творчість та спорт

Навчаю інших — навчаюсь сам.

Сергій Чешейко ,
Керівник кафедри спорту
Сергій Чешейко,
Керівник кафедри спорту
Сергій організовує навчально-методичну роботу з учителями фізичної культури та тренерами-викладачами, організовує та проводить спортивно-масові заходи. Педагогічний стаж Сергія складає 29 років, раніше працював у СШ №78. Переможець Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року 2005» у номінації «Фізична культура». Для Сергія особливо важливо не відставати від молодого покоління й передавати досвід молодим. «Кожну роботу намагаюсь виконувати сумлінно. Справедливість ставлю на перше місце».

Будь-яка людина повинна вміти мислити логічно, щоб вільно пізнавати світ, а навчити ефективних методів самостійного пошуку інформації — один із обов’язків педагога.

Андрій Богданович Кольба ,
Вчитель шахів
Андрій Богданович Кольба,
Вчитель шахів
Тренер вищої категорії. Здобув фах учителя загально-технічних дисциплін і фізики у Тернопільському державному педагогічному інституті, а також учителя фізичного виховання та валеології у Тернопільському національному університеті. Успішні вихованці Андрія здобували призові місця на чемпіонатах України, Європи та Світу. Серед них — його донька Анастасія, володарка кубку світу з шахової композиції 2007 р., триразова чемпіонка України та багаторазова призерка України. Учні Андрія займаються за його авторською методикою. Андрій надихає дітей полюбити шахи та вселяє впевненість дітям у власних розумових силах.

Діти — це наше майбутнє.

Наталя Годунко ,
Тренерка з художньої гімнастики
Наталя Годунко,
Тренерка з художньої гімнастики
Дворазова чемпіонка світу та Європи з художньої гімнастики. 6 років тому розпочала тренерську кар'єру. «Кожній дитині, яка в мене навчається, я віддаю частинку своєї душі», — говорить Наталя про тренерську діяльність. Окрім спорту та балету Наталя захоплюється східною філософією.

Регулярно поповнювати й удосконалювати свої знання, бути професійним педагодом та займати достойне місце в суспільстві.

Іванна Вадимівна Домбровська ,
Тренер-викладач з плавання
Іванна Вадимівна Домбровська,
Тренер-викладач з плавання
Кандидат в майстри спорту з плавання. Закінчила Національний університет фізичного виховання та спорту України за спеціальністю «тренер з плавання, учитель фізичного виховання в школі». Протягом 10 років працює у сфері плавання, має досвід роботи в загальноосвітніх школах та спортивно-оздоровчих клубах. Іванна надихає учнів на успіхи та прищеплює любов до здорового способу життя.

Я ціную не тільки кінцевий результат, а й задоволення від процесу його отримання!

Олег Анатолійович Шуст ,
Вчитель фізичного виховання
Олег Анатолійович Шуст,
Вчитель фізичного виховання
Майстер спорту України з міні-футболу, чемпіон та володар кубку України з міні-футболу. Ліцензія тренера з футболу категорії С. Закінчив Український державний університет фізичного виховання і спорту за фахом «викладач фізичного виховання та тренер з футболу». У своїх вихованцях пан Олег плекає дисципліну, свідоме ставлення до занять і здоровий спосіб життя. Книга, яку радить усім, — "7 навичок високоефективних людей" Стівена Кові.
Олександр Борисович Калінкін ,
Керівник гуртка з туризму та спортивного орієнтування
Олександр Борисович Калінкін,
Керівник гуртка з туризму та спортивного орієнтування
Майстер спорту України, тренер вищої категорії, відмінник освіти України. Має стаж тренерської роботи понад 20 років. Підготував багатьох чемпіонів України та міжнародних змагань, учасників чемпіонатів світу та Європи, 15 майстрів спорту України. У 2014 році двоє вихованців стали чемпіонами Європи серед юніорів.
Анна Олегівна Домніч ,
Керівник гуртка з сучасної бальної хореографії
Анна Олегівна Гришанович ,
Керівник гуртка з сучасної бальної хореографії

Найважливіше для мене — усмішки дітей, бачити, як вони зростають над собою і стають кращими.

Яна Сергіївна Стукач ,
Вчитель фізичного виховання
Яна Сергіївна Стукач,
Вчитель фізичного виховання
Майстер спорту зі спортивної гімнастики. Була тренером з гімнастики та дитячого фітнесу, хореографом у дитячих центрах розвитку, а також тренером зі спортивної гімнастики у Міжнародному благодійному фонді «Спорт і діти». Яна вбачає місію тренера для учнів у тому, щоб бути провідником і допомогти обрати свій шлях, дати дітям розуміння того, що потрібно робити, і навчити бути самостійними. Вона помітила, що для сучасних дітей спорт особливо важливий, адже відволікає їх від гаджетів та сидячого способу життя, повертає радість руху. Спортивна гімнастика, на думку Яни, мотивує бути найкращим, перемагати себе та підтримувати товаришів, виховує дисципліну, стриманість, бажання показати себе, прагнення до перемоги, рішучість, силу волі. Спортивна гімнастика однаково цікава та корисна як для дівчат, так і для хлопців, адже задіює і розтяжку, і силу. Під час тренувань Яна робить акцент на оздоровленні. Зокрема, заняття спортивною гімнастикою з дитинства надають правильну поставу на все життя.
Сергій Вікторович Бобильов ,
Вчитель фізичного виховання
Любов Валентинівна Мельник ,
Вчитель фізичного виховання