Забезпечення навчального процесу
Людмила Гільд ,
Адміністраторка з організації навчального процесу

Якщо не знаєш, що робити, зроби крок вперед.

Людмила Джима ,
Людмила Джима,
Практичний психолог
Здобула психолого-педагогічну освіту в Слов'янському державному педагогічному університеті. Має сертифікати та право проводити тренінги за напрямами «Робота з обдарованою дитиною» та «Здоровий спосіб життя. Охорона здоров'я». Має досвід роботи вчителем початкових класів, практичним психологом в міській багатопрофільній гімназії, а також керівником міської психологічної служби та керівником Шахтарського міського центру психології. Консультант із вікової психології та родинних стосунків (виховання дитини). Проводить заняття-тренінги з учнями та веде "Психологічну студію". Пані Людмила стверджує: «Відкрийся сам — відкриються й інші. Дитячі душі формуються, спостерігають за поведінкою дорослих, вбирають в себе те, що вважають ближчим до них. У наш мобільний, швидкий час дитині треба бути витриманою і впевненою, тож мій поклик у формуванні душі дитини, в бажанні зберегти дитячу довіру, бути прикладом спокійного і виваженого вміння ухвалювати рішення». Книга, яку радить прочитати всім, — "Чайка Джонатан Лівінгстон" Річарда Баха. У вільний час пані Людмила любить робити аплікації, гуляти по лісу, пригляти за своїми квітами.

Важливіше ставати кращим за себе вчорашнього, ніж кращим за когось.

Євгенія Плужник ,
Євгенія Плужник,
Практичний психолог
Євгенія закінчила НПУ ім. М.П. Драгоманова за спеціальністю "психолог". Раніше працювала у Центрі дитячого активного розвитку "ДАР" психологом і викладачем живопису. Консультувала батьків та дітей, проводила заняття з арт-терапії та тренінги для старших дошкільників. Проводила заняття з підготовки до школи. Також проводила заняття з арт-терапії та індивідуальне психологічне консультування у приватному дитячому центрі "Французький центр". «Мій педагогічний підхід націлений на всебічний розвиток дітей та особливо розвиток їхньої уяви. Повністю погоджуюся з думкою Ейнштейна про те, що уява важливіша за знання, бо знання обмежені, а уява безмежна. Психологія — моя пристрасть. Я постійно вчуся, мені подобається знаходити цікаві психологічні методики, вправи та прийоми запам'ятовування і розвитку креативності».

Найбільше досягнення педагога - запалити в дитині радість від творчості та знань.

Катерина Довгопола ,
Менеджерка по роботі з клієнтами
Катерина Черешнюк ,
Освітня менеджерка
Олена Довгалюк ,
Дизайнерка

Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну.

Оксана Воронькова ,
Менеджерка з комунікацій

Не залишатись на місці: постійно вчитись та розвиватись у сфері ІТ.

Юрій Дєдух ,
Керівник служби ІКТ
Юрій Дєдух,
Керівник служби ІКТ
Пан Юрій налаштовує та підтримує в належному стані всі ІТ-системи у Школі (сервери, роутери, систему контролю доступу, систем друку, систему Новопечерської Школи LMS, телефонію, домофонну систему, інтерактивні комплекси, систему відеоспостереження, систему віддаленого керування пристроями Apple, систему Wi-Fi, а також проводить програмування та адміністрування мережевого обладнання). Учні, вчителі, співробітники звертаються до пана Юрія з питань налаштування, диагностики комп'ютерної техніки, використання планшетів, а також з приводу встановлення додаткових програм, а батьки — з питань використання та доступу до LMS системи Новопечерської Школи. Пан Юрій розповідає: «У мене той самий випадок, коли хобі стало моєю роботою. Маю досвід роботи в сфері ІТ близько двадцяти років. Моя мета — не припиняти вчитися і бути фахівцем у якомога багатьох сферах ІТ. Мені дуже подобається те, чим я займаюсь». У вільний час любить займатися й іншими хобі: активним відпочинком, плаванням, рибальством, дартс, шахами, вивченням англійської та китайської мов.

Працювати з натхненням.

Дмитро Дем'яненко ,
Системний адміністратор
Дмитро Дем'яненко,
Системний адміністратор
Дмитро налаштовує та ремонтує комп'ютерну техніку у Школі. Саме до Дмитра звертаються учні та їхні батьки з питань відновлення доступу до системи LMS, ремонту планшетів та їх налаштування. Дмитро має повну вищу освіту за спеціальністю, до початку роботи у Школі протягом 4 років працював системним адміністратором в університеті. У вільний час Дмитро захоплюється футболом.

Десять десятих нашого щастя залежить від здоров'я.

Людмила Мамішова ,
Керівниця служби охорони праці
Людмила Мамішова,
Керівниця служби охорони праці
Пані Людмила опікується здоров'ям учнів та команди Новопечерської. Навчалась у Дніпропетровському інженерно-будівельному інституті, працювала фахівцем з охорони праці в гімназії міста Запоріжжя. З книг, які радить прочитати всім, — будь-яка книга Ф. Достоєвського, бо після прочитання книг письменника люди стають добрішими. У вільний час любить шити.

Щастя складається з двох елементів: спокійна душа і здорове тіло.

Наталя Мазур ,
Медсестра
Оксана Остаповська ,
Керівниця департаменту харчування
Ірина Довгалюк ,
Наталія Скляр ,
Наталія Скляр,
Бібліотекарка
Має 29 років стажу. Любить читати та мандрувати.
Карина Никитенкова ,
Адміністраторка рецепції
Оксана Шибакіна ,
Адміністраторка рецепції