Забезпечення навчального процесу
Людмила Гільд ,
Адміністраторка з організації навчального процесу
Лариса Мартиненко ,
Організаторка подій

Людина віддзеркалюється у своїх вчинках.

Ярослав Смоголь ,
Керівник центру творчості та спорту
Ярослав Смоголь,
Керівник центру творчості та спорту
Магістр педагогіки. Брав участь у різноманітних семінарах за підтримки Всеукраїнського громадського центру «Волонтер» та UNICEF. Має неабиякий досвід роботи з дітьми: у минулому Ярослав — інструктор Спілки дитячих та юнацьких організацій м. Києва, виховник у громадській організації «ПЛАСТ», учитель початкових класів НВК № 240 «Соціум», спеціаліст з роботи з дитячою аудиторією та лектор благодійного фонду Happy Paw. Ярослав активно займається спортом, серед його захоплень туристичні походи, міжнародні мандрівки, настільний теніс та футбол. А також Ярослав займається творчістю: китайським живописом та гончарством. Ярослав на власному прикладі виховує в дітях схильність до здорового способу життя, порядність та патріотизм.

У кожній дитині — сонце.

Людмила Джима ,
Психолог
Людмила Джима,
Психолог
Здобула психолого-педагогічну освіту в Слов'янському державному педагогічному університеті. Має сертифікати та право проводити тренінги за напрямами «Робота з обдарованою дитиною» та «Здоровий спосіб життя. Охорона здоров'я». Має досвід роботи вчителем початкових класів, практичним психологом в міській багатопрофільній гімназії, а також керівником міської психологічної служби та керівником Шахтарського міського центру психології. Консультант із вікової психології та родинних стосунків (виховання дитини). Людмила стверджує: «Відкрийся сам — відкриються й інші. Дитячі душі формуються, спостерігають за поведінкою дорослих, вбирають в себе те, що вважають ближчим до них. У наш мобільний, швидкий час дитині треба бути витриманою і впевненою, тож мій поклик у формуванні душі дитини, в бажанні зберегти дитячу довіру, бути прикладом спокійного і виваженого вміння ухвалювати рішення». У вільний час Людмила полюбляє малювати, а також виховує онучку.

Кожна дитина повинна прагнути до своєї планети.

Альона Оленич ,
Координаторка програми профорієнтації, виховниця 9-х класів
Альона Оленич,
Координаторка програми профорієнтації, виховниця 9-х класів
Магістр психології, викладач вищого навчального закладу, науковий співробітник (психологія), консультант психолого-педагогічної консультації, сертифікований консультант з профорієнтації за методикою "Magellano University". Працювала вихователем і класним керівником 9-10 класу в українському фізико-математичному ліцеї Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Також працювала в благодійному фонді "Колосок", видавництві персоналізованих дитячих книг "Маленькі герої" та зразковому шоу-театрі "Чунга-Чанга". Вважає, що дітям потрібні не повчання, а приклади. 12 років катається на сноуборді, любить подорожувати і "колекціонувати" європейські музичні фестивалі. Гачком в'яже іграшки для дітей.

Вірити в себе і любити справу, якою займаєшся. А кожну перешкоду та труднощі сприймати як новий досвід.

Ірина Піліпас ,
Менеджерка роботи з клієнтами
Марина Зінченко ,
Менеджерка роботи з клієнтами
Марія Сівченко ,
Менеджерка онлайн-проєктів
Ірина Смоляна ,
Адміністраторка рецепції
Марія Гринько ,
Адміністраторка рецепції

Найважливіше — виконувати задачі вчасно і якісно, а також постійно розвиватися.

Дмитро Шурлигін ,
Менеджер з комерційної діяльності, звукооператор
Дмитро Шурлигін,
Менеджер з комерційної діяльності, звукооператор
Дмитро закінчив магістратуру в Академії адвокатури України. Раніше працював у двох бізнес-проектах, один із яких - успішний старт-ап. "У Школі мені подобається, що нарешті з'явився навчальний заклад, який розпочав змінювати застарілу систему освіти. Учні навчаються не через те, що це необхідність, а тому, що їм цікаво. Це один із найголовніших факторів успішного навчання та отримання нових, безцінних знань," - ділиться враженнями Дмитро. Дмитро захоплюється футболом, автомобілями та комп'ютерними інноваціями.

Не залишатись на місці: постійно вчитись та розвиватись у сфері ІТ.

Юрій Дєдух ,
Керівник служби ІКТ
Юрій Дєдух,
Керівник служби ІКТ
Юрій налаштовує та підтримує в належному стані всі ІТ системи у Школі (сервери, програмування та адміністрування активних та пасивних мереж, система контролю доступу, система друку, LMS система, Moodle, телефонія, домофонна система, інтерактивні комплекси, система відеоспостереження, встановлення ПЗ та адміністрування ПК та планшетів). Учні звертаються до Юрія з питань налаштування, ремонту, використання планшетів, а також з приводу встановлення додаткових програм, а батьки — з питань використання та доступу до LMS. Юрій розповідає: «У мене той самий випадок, коли хобі стало моєю роботою. Маю досвід роботи в сфері ІТ близько десяти років. Моя мета — бути фахівцем у якомога багатьох сферах ІТ. Мені дуже подобається те, чим я займаюсь». У Юрія також багато інших хобі: сплави річками України на байдарці, плавання, рибальство, дартс, шахи, техаський холдем, вивчення англійської мови.

Працювати з натхненням.

Дмитро Дем'яненко ,
Системний адміністратор
Дмитро Дем'яненко,
Системний адміністратор
Дмитро налаштовує та ремонтує комп'ютерну техніку у Школі. Саме до Дмитра звертаються учні та їхні батьки з питань відновлення доступу до системи LMS, ремонту планшетів та їх налаштування. Дмитро має повну вищу освіту за спеціальністю, до початку роботи у Школі протягом 4 років працював системним адміністратором в університеті. У вільний час Дмитро захоплюється футболом.
Каріна Осіпова ,
Бібліотекарка