Команда

Забезпечення навчального процесу
Людмила Гільд ,
Адміністраторка з організації навчального процесу
Лариса Мартиненко ,
Організаторка подій

Якщо не знаєш, що робити, зроби крок вперед.

Людмила Джима ,
Психолог, виховниця 5-А класу
Людмила Джима,
Психолог, виховниця 5-А класу
Здобула психолого-педагогічну освіту в Слов'янському державному педагогічному університеті. Має сертифікати та право проводити тренінги за напрямами «Робота з обдарованою дитиною» та «Здоровий спосіб життя. Охорона здоров'я». Має досвід роботи вчителем початкових класів, практичним психологом в міській багатопрофільній гімназії, а також керівником міської психологічної служби та керівником Шахтарського міського центру психології. Консультант із вікової психології та родинних стосунків (виховання дитини). Проводить заняття-тренінги з учнями та веде "Психологічну студію". Пані Людмила стверджує: «Відкрийся сам — відкриються й інші. Дитячі душі формуються, спостерігають за поведінкою дорослих, вбирають в себе те, що вважають ближчим до них. У наш мобільний, швидкий час дитині треба бути витриманою і впевненою, тож мій поклик у формуванні душі дитини, в бажанні зберегти дитячу довіру, бути прикладом спокійного і виваженого вміння ухвалювати рішення». Книга, яку радить прочитати всім, — "Чайка Джонатан Лівінгстон" Річарда Баха. У вільний час пані Людмила любить робити аплікації, гуляти по лісу, пригляти за своїми квітами.

Важливіше ставати кращим за себе вчорашнього, ніж кращим за когось.

Євгенія Плужник ,
Координаторка програми Leader in Me, виховниця 9-Б класу
Євгенія Плужник,
Координаторка програми Leader in Me, виховниця 9-Б класу
Євгенія закінчила НПУ ім. М.П. Драгоманова за спеціальністю "психолог". Раніше працювала у Центрі дитячого активного розвитку "ДАР" психологом і викладачем живопису. Консультувала батьків та дітей, проводила заняття з арт-терапії та тренінги для старших дошкільників. Проводила заняття з підготовки до школи. Також проводила заняття з арт-терапії та індивідуальне психологічне консультування у приватному дитячому центрі "Французький центр". «Мій педагогічний підхід націлений на всебічний розвиток дітей та особливо розвиток їхньої уяви. Повністю погоджуюся з думкою Ейнштейна про те, що уява важливіша за знання, бо знання обмежені, а уява безмежна. Психологія — моя пристрасть. Я постійно вчуся, мені подобається знаходити цікаві психологічні методики, вправи та прийоми запам'ятовування і розвитку креативності».
Наталія Демиденко ,
Координаторка програми профорієнтації, психолог старшої школи
Ірина Піліпас ,
Менеджерка роботи з клієнтами

Живи так, щоб люди, які з тобою зустрілися, посміхнулися, а спілкуючись із тобою — стали трішки щасливішими.

Марина Зінченко ,
Менеджерка роботи з клієнтами
Марина Зінченко,
Менеджерка роботи з клієнтами
Пані Марина має юридичну та психологічну освіту, у школі опікується заповненням місць у класах та вступними кампаніями, а також піклується про те, щоб всі бажаючі могли познайомитися зі школою. Книга, яку радить усім прочитати, — "Неординарні історії успіху" Малколма Гладуелла.
Марія Сівченко ,
Менеджерка онлайн-проєктів
Ірина Смоляна ,
Адміністраторка рецепції
Ольга Льогка ,
Адміністраторка рецепції

Довершеності досягають не тоді, коли більше нічого додати, а коли вже немає чого відняти.

Анатолій Бабчук ,
Дизайнер
Анатолій Бабчук,
Дизайнер
Анатолій закінчив магістеріум Національного університету "Острозька академія", вивчав дизайн у Комп'ютерній академії "Шаг" та в Київській академії медіамистецтв. Анатолій розробляє графічний дизайн у Новопечерській школі, саме його творчість - оформлення, плакатів, афіш, роздаткових та рекламних матеріалів і та навіть учнівських щоденників. Також Анатолій розробив дизайн цього сайту :)

Найважливіше — виконувати задачі вчасно і якісно, а також постійно розвиватися.

Дмитро Шурлигін ,
Менеджер з комерційної діяльності, звукооператор
Дмитро Шурлигін,
Менеджер з комерційної діяльності, звукооператор
Дмитро закінчив магістратуру в Академії адвокатури України. Раніше працював у двох бізнес-проектах, один із яких - успішний старт-ап. "У Школі мені подобається, що нарешті з'явився навчальний заклад, який розпочав змінювати застарілу систему освіти. Учні навчаються не через те, що це необхідність, а тому, що їм цікаво. Це один із найголовніших факторів успішного навчання та отримання нових, безцінних знань," - ділиться враженнями Дмитро. Дмитро захоплюється футболом, автомобілями та комп'ютерними інноваціями.

Не залишатись на місці: постійно вчитись та розвиватись у сфері ІТ.

Юрій Дєдух ,
Керівник служби ІКТ
Юрій Дєдух,
Керівник служби ІКТ
Юрій налаштовує та підтримує в належному стані всі ІТ системи у Школі (сервери, програмування та адміністрування активних та пасивних мереж, система контролю доступу, система друку, LMS система, Moodle, телефонія, домофонна система, інтерактивні комплекси, система відеоспостереження, встановлення ПЗ та адміністрування ПК та планшетів). Учні звертаються до Юрія з питань налаштування, ремонту, використання планшетів, а також з приводу встановлення додаткових програм, а батьки — з питань використання та доступу до LMS. Юрій розповідає: «У мене той самий випадок, коли хобі стало моєю роботою. Маю досвід роботи в сфері ІТ близько десяти років. Моя мета — бути фахівцем у якомога багатьох сферах ІТ. Мені дуже подобається те, чим я займаюсь». У Юрія також багато інших хобі: сплави річками України на байдарці, плавання, рибальство, дартс, шахи, техаський холдем, вивчення англійської мови.

Працювати з натхненням.

Дмитро Дем'яненко ,
Системний адміністратор
Дмитро Дем'яненко,
Системний адміністратор
Дмитро налаштовує та ремонтує комп'ютерну техніку у Школі. Саме до Дмитра звертаються учні та їхні батьки з питань відновлення доступу до системи LMS, ремонту планшетів та їх налаштування. Дмитро має повну вищу освіту за спеціальністю, до початку роботи у Школі протягом 4 років працював системним адміністратором в університеті. У вільний час Дмитро захоплюється футболом.
Ірина Довгалюк ,
Бібліотекарка
Анастасія Литвин ,
Бібліотекарка

Діти проводять у школі цілий день, і моє завдання — нагодувати їх смачною і здоровою їжею, розробити меню на основі їхніх смаків і потреб та забезпечити правильне приготування страв.

Оксана Остаповська ,
Керівниця департаменту харчування
Оксана Остаповська,
Керівниця департаменту харчування
Технолог дитячого харчування. Пройшла весь шлях професійного вдосконалення, починаючи від кухаря. Працювала у багатьох ресторанах, а після появи власних дітей присвятила себе дитячому харчуванню, розробляючи меню для навчальних закладів. Ставиться до всіх дітей як до своїх, тож у роботі спирається на індивідуальний підхід: розробляє меню, орієнтуючись на смаки і потреби кожного, вміє правильно та привабливо подати будь-який корисний інгредієнт, навіть якщо зазвичай діти не вважають його смачним. Прискіпливо слідкує за дотриманням технологій приготування страв, тому забезпечує не лише смачне, а й здорове, свіже, чисте, поживне, збалансоване, якісне харчування. На її думку, під час харчування дітей потрібно зацікавлювати, як і під час навчання, тому вважає важливим запрошувати дітей на кухню, щоб показати, як готуються страви.

Десять десятих нашого щастя залежить від здоров'я.

Людмила Мамішова ,
Керівниця служби охорони праці
Людмила Мамішова,
Керівниця служби охорони праці
Пані Людмила опікується здоров'ям учнів та команди Новопечерської. Навчалась у Дніпропетровському інженерно-будівельному інституті, працювала фахівцем з охорони праці в гімназії міста Запоріжжя. З книг, які радить прочитати всім, — будь-яка книга Ф. Достоєвського, бо після прочитання книг письменника люди стають добрішими. У вільний час любить шити.

Щастя складається з двох елементів: спокійна душа і здорове тіло.

Наталя Мазур ,
Медсестра