Забезпечення навчального процесу
Людмила Гільд ,
Адміністраторка з організації навчального процесу
Лариса Мартиненко ,
Організаторка подій

У кожній дитині — сонце.

Людмила Джима ,
Психолог
Людмила Джима,
Психолог
Здобула психолого-педагогічну освіту в Слов'янському державному педагогічному університеті. Має сертифікати та право проводити тренінги за напрямами «Робота з обдарованою дитиною» та «Здоровий спосіб життя. Охорона здоров'я». Має досвід роботи вчителем початкових класів, практичним психологом в міській багатопрофільній гімназії, а також керівником міської психологічної служби та керівником Шахтарського міського центру психології. Консультант із вікової психології та родинних стосунків (виховання дитини). Людмила стверджує: «Відкрийся сам — відкриються й інші. Дитячі душі формуються, спостерігають за поведінкою дорослих, вбирають в себе те, що вважають ближчим до них. У наш мобільний, швидкий час дитині треба бути витриманою і впевненою, тож мій поклик у формуванні душі дитини, в бажанні зберегти дитячу довіру, бути прикладом спокійного і виваженого вміння ухвалювати рішення». У вільний час Людмила полюбляє малювати, а також виховує онучку.

Важливіше ставати кращим за себе вчорашнього, ніж кращим за когось.

Євгенія Плужник ,
Координаторка програми профорієнтації, виховниця 9-х класів
Євгенія Плужник,
Координаторка програми профорієнтації, виховниця 9-х класів
Євгенія закінчила НПУ ім. М.П. Драгоманова за спеціальністю "психолог". Раніше працювала у Центрі дитячого активного розвитку "ДАР" психологом і викладачем живопису. Консультувала батьків та дітей, проводила заняття з арт-терапії та тренінги для старших дошкільників. Проводила заняття з підготовки до школи. Також проводила заняття з арт-терапії та індивідуальне психологічне консультування у приватному дитячому центрі "Французький центр". «Мій педагогічний підхід націлений на всебічний розвиток дітей та особливо розвиток їхньої уяви. Повністю погоджуюся з думкою Ейнштейна про те, що уява важливіша за знання, бо знання обмежені, а уява безмежна. Психологія — моя пристрасть. Я постійно вчуся, мені подобається знаходити цікаві психологічні методики, вправи та прийоми запам'ятовування і розвитку креативності».
Ірина Піліпас ,
Менеджерка роботи з клієнтами
Марина Зінченко ,
Менеджерка роботи з клієнтами
Марія Сівченко ,
Менеджерка онлайн-проєктів
Ірина Смоляна ,
Адміністраторка рецепції
Марія Гринько ,
Адміністраторка рецепції

Довершеності досягають не тоді, коли більше нічого додати, а коли вже немає чого відняти.

Анатолій Бабчук ,
Дизайнер
Анатолій Бабчук,
Дизайнер
Анатолій закінчив магістеріум Національного університету "Острозька академія", вивчав дизайн у Комп'ютерній академії "Шаг" та в Київській академії медіамистецтв. Анатолій розробляє графічний дизайн у Новопечерській школі, саме його творчість - оформлення, плакатів, афіш, роздаткових та рекламних матеріалів і та навіть учнівських щоденників. Також Анатолій розробив дизайн цього сайту :)

Найважливіше — виконувати задачі вчасно і якісно, а також постійно розвиватися.

Дмитро Шурлигін ,
Менеджер з комерційної діяльності, звукооператор
Дмитро Шурлигін,
Менеджер з комерційної діяльності, звукооператор
Дмитро закінчив магістратуру в Академії адвокатури України. Раніше працював у двох бізнес-проектах, один із яких - успішний старт-ап. "У Школі мені подобається, що нарешті з'явився навчальний заклад, який розпочав змінювати застарілу систему освіти. Учні навчаються не через те, що це необхідність, а тому, що їм цікаво. Це один із найголовніших факторів успішного навчання та отримання нових, безцінних знань," - ділиться враженнями Дмитро. Дмитро захоплюється футболом, автомобілями та комп'ютерними інноваціями.

Не залишатись на місці: постійно вчитись та розвиватись у сфері ІТ.

Юрій Дєдух ,
Керівник служби ІКТ
Юрій Дєдух,
Керівник служби ІКТ
Юрій налаштовує та підтримує в належному стані всі ІТ системи у Школі (сервери, програмування та адміністрування активних та пасивних мереж, система контролю доступу, система друку, LMS система, Moodle, телефонія, домофонна система, інтерактивні комплекси, система відеоспостереження, встановлення ПЗ та адміністрування ПК та планшетів). Учні звертаються до Юрія з питань налаштування, ремонту, використання планшетів, а також з приводу встановлення додаткових програм, а батьки — з питань використання та доступу до LMS. Юрій розповідає: «У мене той самий випадок, коли хобі стало моєю роботою. Маю досвід роботи в сфері ІТ близько десяти років. Моя мета — бути фахівцем у якомога багатьох сферах ІТ. Мені дуже подобається те, чим я займаюсь». У Юрія також багато інших хобі: сплави річками України на байдарці, плавання, рибальство, дартс, шахи, техаський холдем, вивчення англійської мови.

Працювати з натхненням.

Дмитро Дем'яненко ,
Системний адміністратор
Дмитро Дем'яненко,
Системний адміністратор
Дмитро налаштовує та ремонтує комп'ютерну техніку у Школі. Саме до Дмитра звертаються учні та їхні батьки з питань відновлення доступу до системи LMS, ремонту планшетів та їх налаштування. Дмитро має повну вищу освіту за спеціальністю, до початку роботи у Школі протягом 4 років працював системним адміністратором в університеті. У вільний час Дмитро захоплюється футболом.
Каріна Осіпова ,
Бібліотекарка