Забезпечення навчального процесу
Марія Оленич ,
Керівник департаменту комунікацій

Не залишатись на місці: постійно вчитись та розвиватись у сфері ІТ.

Юрій Дєдух ,
Керівник служби ІКТ
Юрій Дєдух,
Керівник служби ІКТ
Юрій налаштовує та підтримує в належному стані всі ІТ системи у Школі (сервери, програмування та адміністрування активних та пасивних мереж, система контролю доступу, система друку, LMS система, Moodle, телефонія, домофонна система, інтерактивні комплекси, система відеоспостереження, встановлення ПЗ та адміністрування ПК та планшетів). Учні звертаються до Юрія з питань налаштування, ремонту, використання планшетів, а також з приводу встановлення додаткових програм, а батьки — з питань використання та доступу до LMS. Юрій розповідає: «У мене той самий випадок, коли хобі стало моєю роботою. Маю досвід роботи в сфері ІТ близько десяти років. Моя мета — бути фахівцем у якомога багатьох сферах ІТ. Мені дуже подобається те, чим я займаюсь». У Юрія також багато інших хобі: сплави річками України на байдарці, плавання, рибальство, дартс, шахи, техаський холдем, вивчення англійської мови.

Працювати з натхненням.

Дмитро Дем'яненко ,
Системний адміністратор
Дмитро Дем'яненко,
Системний адміністратор
Дмитро налаштовує та ремонтує комп'ютерну техніку у Школі. Саме до Дмитра звертаються учні та їхні батьки з питань відновлення доступу до системи LMS, ремонту планшетів та їх налаштування. Дмитро має повну вищу освіту за спеціальністю, до початку роботи у Школі протягом 4 років працював системним адміністратором в університеті. У вільний час Дмитро захоплюється футболом.

У кожній дитині — сонце.

Людмила Джима ,
Практичний психолог
Людмила Джима,
Практичний психолог
Здобула психолого-педагогічну освіту в Слов'янському державному педагогічному університеті. Має сертифікати та право проводити тренінги за напрямами «Робота з обдарованою дитиною» та «Здоровий спосіб життя. Охорона здоров'я». Має досвід роботи вчителем початкових класів, практичним психологом в міській багатопрофільній гімназії, а також керівником міської психологічної служби та керівником Шахтарського міського центру психології. Консультант із вікової психології та родинних стосунків (виховання дитини). Людмила стверджує: «Відкрийся сам — відкриються й інші. Дитячі душі формуються, спостерігають за поведінкою дорослих, вбирають в себе те, що вважають ближчим до них. У наш мобільний, швидкий час дитині треба бути витриманою і впевненою, тож мій поклик у формуванні душі дитини, в бажанні зберегти дитячу довіру, бути прикладом спокійного і виваженого вміння ухвалювати рішення». У вільний час Людмила полюбляє малювати, а також виховує онучку.

Кожна дитина повинна прагнути до своєї планети.

Альона Оленич ,
Координатор програми профорієнтації, виховник 10-х класів
Альона Оленич,
Координатор програми профорієнтації, виховник 10-х класів
Магістр психології, викладач вищого навчального закладу, науковий співробітник (психологія), консультант психолого-педагогічної консультації, сертифікований консультант з профорієнтації за методикою "Magellano University". Працювала вихователем і класним керівником 9-10 класу в українському фізико-математичному ліцеї Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Також працювала в благодійному фонді "Колосок", видавництві персоналізованих дитячих книг "Маленькі герої" та зразковому шоу-театрі "Чунга-Чанга". Вважає, що дітям потрібні не повчання, а приклади. 12 років катається на сноуборді, любить подорожувати і "колекціонувати" європейські музичні фестивалі. Гачком в'яже іграшки для дітей.