Команда

Іноземні мови

Якщо ви розмовляєте з людиною мовою, яку вона розуміє, — слова досягають її голови. Якщо ви розмовляєте з людиною її мовою, то слова досягають серця.

Анна Кошель ,
Учителька англійської мови
Анна Кошель,
Учителька англійської мови
Анна здобула фах учителя англійської мови та зарубіжної літератури у Житомирському державному університеті імені І.Франка. Викладала англійську мову на курсах при Національному університеті «Києво-Могилянська академія». У викладацькій діяльності Анна використовує методику групового тренінгу із активним залученням кожного учня у процесі вивчення мови, ігрову методику як спосіб збагачення словникового запасу. У вільний час Анна полюбляє читати, адже захоплюється сучасною та класичною художньою літературою.
Галина Книгиницька ,
Учителька англійської мови
Вікторія Мельниченко ,
Учителька англійської мови
Оксана Іваненко ,
Учителька англійської мови
Олена Потеряйко ,
Учителька англійської мови

"Найвище мистецтво, яким володіє учитель, — це вміння пробудити радість від творчого вираження й отримання знань". — Альберт Ейнштейн

Андрея Кардаш ,
Носійка та сертифікована учителька англійської мови
Бенджамін Еванс ,
Носій та сертифікований учитель англійської мови
Бенджамін Еванс,
Носій та сертифікований учитель англійської мови
Кваліфікований вчитель з Великобританії з багаторічним досвідом роботи у сфері освіти. Енергійний, завжди допомагає учням розкрити свій потенціал. Він здатний створити сприятливі взаємини не лише з учнями, але й батьками, колегами вчителями з метою заохочення і зміцнення самооцінки учнів. Бен прагне дати дітям найкращу освіту в житті, любить працювати у жвавому довкіллі. Бен вміє надихати, мотивувати себе та інших, щоб досягти успіху.

Яка мудрість може бути величніша за доброту?

Бен Парті ,
Носій та сертифікований учитель англійської мови
Бен Парті,
Носій та сертифікований учитель англійської мови
Бен закінчив Miami University, Teach-Now Educatore School of Education. Він працював у P'titCREF (Київ), International Language School (Москва), American University of Iraq (Сулейманія) та в Miami University (Оксфорд). Підхід Бена до освіти - орієнтований на учня, побудований на проектній діяльності "Я сприяю внутрішній мотивації для навчання і сприяю творчості шляхом встановлення хороших стосунків із учнями. Я прагну створити середовище, в якому вони відчувають потребу вчитися, досліджувати, відкривати і створювати."
Маланка Назарович ,
Носійка та сертифікована учителька англійської мови
Одрі Брюс ,
Носійка та сертифікована учителька англійської мови
Оленка Марченко ,
Носійка та сертифікована учителька англійської мови

Краса мови — в гармонії. Допоможи людині побачити її, і людина закохається у мову на все життя.

Яна Сафронова ,
Учителька німецької мови
Яна Сафронова,
Учителька німецької мови
Яна здобула фах філолога та мовознавця у Запорізькому національному університеті, а також рівень магістра філології у Класичному приватному університеті. Працювала вчителем німецької мови у Дніпрорудненській гімназії «Софія». «Не намагайтесь навчити дітей одній лише мові — виховуйте в них уміння слухати й бути почутими, формулювати свої думки, бути уважними та винахідливими. Дайте учням інструмент для подальшого самостійного розвитку. Мова — дивовижний витвір людини, який поєднує в собі логіку граматичних структур та витончену винахідливість поезії. Моя задача — допомогти кожному учню знайти у мові саме те, в чому він зможе максимально проявити власні здібності та те, чого буде прагнути», — стверджує Яна.
Керстін Шварц ,
Носійка та сертифікована учителька німецької мови

Перша ознака гарного вчителя — допитливі та зацікавлені учні.

Антон Вечірка ,
Учитель французької мови
Антон Вечірка,
Учитель французької мови
Закінчив Сумський державний педагогічний університет ім. А.С.Макаренка. Пройшов стажування для викладачів французької мови в Університеті Поля Верлена (Метц, Франція). Готував учнів до здачі міжнародних іспитів DELF, TCF. Окрім французької, володіє англійською та іспанською мовами. Протягом трьох років викладав французьку мову, практичну фонетику французької мови та французьку мову як другу іноземну в Сумському державному педагогічному університеті. «На мою думку, головне — зацікавити і з часом виховати бажання розвиватися самостійно, робити більше, ніж вимагає вчитель. Я намагаюся зацікавити, використовуючи матеріали, які близькі до інтересів учнів, заохочую їхню допитливість, пропоную до вирішення неординарні проблеми».
Ален Беланже ,
Носій та сертифікований учитель французької мови
Ганна Слівінська ,
Учителька іспанської мови

Коли учні починають проактивно ставитися до вивчення мови, вони готові досягати майстерності.

Ігнасі Віладоміу ,
Носій та сертифікований учитель іспанської мови
Ігнасі Віладоміу,
Носій та сертифікований учитель іспанської мови
Іспанець із Барселони, вже декілька років живе в Києві. Професійний учитель з дипломом Університету Барселони з викладання у початковій і середній школі, в Барселоні викладав в одній із найкращих приватних шкіл. У Києві викладав іспанську в школі №176, а також на приватних мовних курсах.

Даремне навчання без думки, небезпечна думка без навчання.

Сунь Чао Чін ,
Носій та сертифікований учитель китайської мови
Сунь Чао Чін,
Носій та сертифікований учитель китайської мови
Викладач Сунь Чао Чін свої перші уроки китайської мови та каліграфії отримав від дідуся, потім у Коледжі мистецтв у місті Бошан. Згодом, вже в Україні він закінчив художню академію (НАОМА). Під час навчання давав перші уроки з китайської мови та каліграфії своїм знайомим. Потім це стало професійною діяльністю і улюбленою справою. Це як приватні уроки, так і групові. Майже половина учнів Чао Чіна — діти. У 2013-2015 роках він вів факультативні заняття з китайської мови у школі в м. Буча. Серед його учнів є ті, які успішно склали тест на володіння китайською мовою HSK, який є єдиною формою атестації для іноземців. У своїй роботі Чао Чін намагається поєднати традиційний підхід до навчання, що формувався у Китаї декілька тисяч років, і сучасні методи навчання та технології.
Галина Богатирьова ,
Вчителька англійської мови