Команда

Іноземні мови
Галина Миколаївна Книгиницька ,
Вчитель англійської мови
Вікторія Валеріївна Мельниченко ,
Вчитель англійської мови

"Я — не результат обставин. Я — результат власних рішень". Стівен Кові

Оксана Миколаївна Іваненко ,
Вчитель англійської мови
Оксана Миколаївна Іваненко,
Вчитель англійської мови
Пані Оксана два роки працювала в Британській міжнародній школі, потім мала можливість розвиватися як професіонал у мовній школі, а тоді знайшла своє місце в Новопечерській. Пані Оксану надихає можливість навчатися та ділитися досвідвідом та співпрацювати з іноземними колегами, а також міжнародні курси та майстерки. Книга, яку радить прочитати всім, — "Диво" Ракель Паласіо. У вільний час багато читає та проводить час із сім'єю на природі.
Олена Євгенівна Потеряйко ,
Вчитель англійської мови

"Ви ніколи не зрозумієте одну мову, поки не розумітимете принаймні дві". Джеффрі Вілланс

Альона Олександрівна Письменко ,
Вчитель англійської мови
Альона Олександрівна Письменко,
Вчитель англійської мови
Пані Альона навчалась у Київському національному лінгвістичному університеті на кафедрі романської філології (французька та англійська мови та зарубіжна література). Працювала викладачем ліцею «Перспектива» та Британської міжнародної школи. Найбільше любить, коли учні у гарному настрої, задоволені після уроків. Книга, яку радить прочитати всім, — "Хочу і буду" Михайла Лабковського. Любить весело проводити час із своєю сім'єю.
Олена Валеріївна Хланевська ,
Вчитель англійської мови

"Знання — сила". Френсіс Бекон

Галина Тарасівна Богатирьова ,
Вчитель англійської мови
Галина Тарасівна Богатирьова,
Вчитель англійської мови
Пані Галина любить навчатись і має декілька вищих освіт: закінчила НПУ ім. М. П. Драгоманова за спеціальністю "Вчитель англійської мови і зарубіжної літератури" та ЛНУ ім. І. Я. Франка "Екологія", отримавши ступінь бакалавра. Ступінь магістра здобула в НТУУ «КПІ» за спеціальністю «Переклад». Має два міжнародні сертифікати – TKT (Teaching Knowledge Test) та CAE (Cambridge English Certificate in ESOL International (Advanced). Книги, які радить прочитати всім, — серія про Гаррі Поттера Дж. К. Ролінґ. У вільний час багато читає, займається самоосвітою, проводить час із сім'єю, любить довгі піші прогулянки.
Тетяна Станько ,
Учителька англійської мови, виховниця 10-Б класу
Бенджамін Марк Відсутнє Еванс ,
Вчитель англійської мови
Бенджамін Марк Відсутнє Еванс,
Вчитель англійської мови
Кваліфікований вчитель з Великобританії з багаторічним досвідом роботи у сфері освіти. Енергійний, завжди допомагає учням розкрити свій потенціал. Він здатний створити сприятливі взаємини не лише з учнями, але й батьками, колегами вчителями з метою заохочення і зміцнення самооцінки учнів. Бен прагне дати дітям найкращу освіту в житті, любить працювати у жвавому довкіллі. Бен вміє надихати, мотивувати себе та інших, щоб досягти успіху.

Яка мудрість може бути величніша за доброту?

Бен Парті ,
Носій та сертифікований учитель англійської мови
Бен Парті,
Носій та сертифікований учитель англійської мови
Бен закінчив Miami University, Teach-Now Educatore School of Education. Він працював у P'titCREF (Київ), International Language School (Москва), American University of Iraq (Сулейманія) та в Miami University (Оксфорд). Підхід Бена до освіти - орієнтований на учня, побудований на проектній діяльності "Я сприяю внутрішній мотивації для навчання і сприяю творчості шляхом встановлення хороших стосунків із учнями. Я прагну створити середовище, в якому вони відчувають потребу вчитися, досліджувати, відкривати і створювати."
Маланка Назаровіч ,
Носійка та сертифікована учителька англійської мови, педагог класу дошкільної підготовки (для дітей 5 років)
Оленка Марченко ,
Носійка та сертифікована учителька англійської мови, педагог класу дошкільної підготовки (для дітей 4 років)
Стефанія Костюк ,
Носійка та сертифікована учителька англійської мови
Денніс Барчак ,
Учитель англійської мови, носій

“Ти промахуєшся у 100% випадків, коли не б’єш”. Майкл Скотт

Ніколас Гайнек ,
Учитель англійської мови, носій
Ніколас Гайнек,
Учитель англійської мови, носій
Пан Ніколас закінчив Університет Альберти у 2017 році за спеціальностями «драматургія» та «бізнес». Викладав у 4 інших школах Канади за різними предметами: суспільні науки, театр, наука, обчислення, англійська мова, телерадіомовлення, фізична культура. Книга, яку радить прочитати всім, — “12 правил життя" Джордана Петерсона. У вільний час любить займатися спортом: волейболом, бейсболом, хокеєм та українськими танцями.

Краса мови — в гармонії. Допоможи людині побачити її, і людина закохається у мову на все життя.

Яна Миколаївна Сафронова ,
Вчитель німецької мови
Яна Миколаївна Сафронова,
Вчитель німецької мови
Яна здобула фах філолога та мовознавця у Запорізькому національному університеті, а також рівень магістра філології у Класичному приватному університеті. Працювала вчителем німецької мови у Дніпрорудненській гімназії «Софія». «Не намагайтесь навчити дітей одній лише мові — виховуйте в них уміння слухати й бути почутими, формулювати свої думки, бути уважними та винахідливими. Дайте учням інструмент для подальшого самостійного розвитку. Мова — дивовижний витвір людини, який поєднує в собі логіку граматичних структур та витончену винахідливість поезії. Моя задача — допомогти кожному учню знайти у мові саме те, в чому він зможе максимально проявити власні здібності та те, чого буде прагнути», — стверджує Яна.

"Мова — ключ до світу". Вільгельм фон Гумбольдт

Керстін Відсутнє Шварц ,
Вчитель німецької мови
Керстін Відсутнє Шварц,
Вчитель німецької мови
Пані Керстін родом з Берліна і, окрім іспанської філології, також вивчала німецьку лінгвістику з акцентом на німецьку мову як іноземну. Викладала у різних німецьких школах у різних країнах. Професію вчителя обрала з бажання допомогти у формуванні життєвого шляху багатьох молодих людей.
Сергій Віталійович Сліпченко ,
Вчитель іспанської мови

Коли учні починають проактивно ставитися до вивчення мови, вони готові досягати майстерності.

Марті Ігнасі Відсутнє Віладоміу ,
Вчитель іспанської мови
Марті Ігнасі Відсутнє Віладоміу,
Вчитель іспанської мови
Іспанець із Барселони, вже декілька років живе в Києві. Професійний учитель з дипломом Університету Барселони з викладання у початковій і середній школі, в Барселоні викладав в одній із найкращих приватних шкіл. У Києві викладав іспанську в школі №176, а також на приватних мовних курсах.
Владислава Наріманівна Яушева ,
Вчитель французької мови
Мохамед Гурарі ,
Учитель французької мови, носій

Даремне навчання без думки, небезпечна думка без навчання.

Чжаоцін Відсутнє Сунь ,
Вчитель китайської мови
Чжаоцін Відсутнє Сунь,
Вчитель китайської мови
Викладач Сунь Чао Чін свої перші уроки китайської мови та каліграфії отримав від дідуся, потім у Коледжі мистецтв у місті Бошан. Згодом, вже в Україні він закінчив художню академію (НАОМА). Під час навчання давав перші уроки з китайської мови та каліграфії своїм знайомим. Потім це стало професійною діяльністю і улюбленою справою. Це як приватні уроки, так і групові. Майже половина учнів Чао Чіна — діти. У 2013-2015 роках він вів факультативні заняття з китайської мови у школі в м. Буча. Серед його учнів є ті, які успішно склали тест на володіння китайською мовою HSK, який є єдиною формою атестації для іноземців. У своїй роботі Чао Чін намагається поєднати традиційний підхід до навчання, що формувався у Китаї декілька тисяч років, і сучасні методи навчання та технології.