Поліна Комарова ,
Директорка Новопечерської школи
Валентина Хоменко ,
Керівниця середньої та старшої школи

У кожного є крила для польоту, лиш тільки треба захотіть злетіть.

Олена Шевченко ,
Керівниця початкової школи

“Не бійтесь помилок. Саме вони дозволяють нам розвиватися і рухатися вперед”

Тетяна Ткаченко ,
Керівниця дистанційної школи
Тетяна Ткаченко,
Керівниця дистанційної школи
19 років досвіду викладання інформатики в школі. Розробила та викладала авторські курси для вчителів «Освітянська ІКТ-прокачка», «Цифровий сторітелінг», «Використання та створення навчального відео», «Інтерактивні інструменти викладача», «Ефективний навчальний контент». Брала участь у проєкті студії онлайн-освіти EdEra «Онлайн-курс для вчителів «Бери і роби». Розробляла та проводила тренінги для STEM-центрів в Донецькій та Луганській областях у рамках Програми відновлення та побудови миру ООН. Брала участь в проєкті «Дія. Цифрова освіта» (курс «Цифрові навички для вчителів»). Співавторка навчального посібника «3D-моделювання та 3D-друк». Портфоліо вчителя: https://bit.ly/3Gu1lHW

Вірте у свій безмежний потенціал. Ваші єдині обмеження — це ті, які ви встановлюєте собі самі. — Рой Т. Беннет

Тетяна Сунак ,
Координаторка Ukrainian-Canadian Program
Тетяна Сунак,
Координаторка Ukrainian-Canadian Program
Пані Тетяна — вчитель та адміністратор із довголітнім досвідом роботи в українських і державних школах Онтаріо, Канада. Працювала в державних школах як викладач математики, інформатики і бізнесу з 1999 по 2007 роки. З 2007 року пані Тетяна працює заступником директора в державній школі, з 2005 року — директор школи Святого Володимира, Торонто. Пані Тетяна очолює Шкільну Раду міста Торонто з 2007 року, Національну Українську Освітню Раду при Конгресі Українців Канади з 2019 року. Протягом 12-ти років роботи головою Шкільної Ради Торонто працювала з вчителями і адміністраторами міста над створенням єдиної системи оцінювання для учнів курсів українознавства, над розвитком і удосконаленням програм навчання української мови як іноземної. Протягом останніх кількох років пані Тетяна координувала розробку і апробацію навчальних посібників «Розмовляємо українською» для учнів 1-11 класів. Пані Тетяна регулярно організовує і проводить професійні учительські майстерні для вчителів Торонто, була головою організаційного комітету двох Національних Конференцій в Канаді.
Бенджамін Марк Еванс ,
Керівник Ukrainian-Canadian Program
Бенджамін Марк Еванс,
Керівник Ukrainian-Canadian Program
Кваліфікований вчитель з Великобританії з багаторічним досвідом роботи у сфері освіти. Енергійний, завжди допомагає учням розкрити свій потенціал. Він здатний створити сприятливі взаємини не лише з учнями, але й батьками, колегами вчителями з метою заохочення і зміцнення самооцінки учнів. Бен прагне дати дітям найкращу освіту в житті, любить працювати у жвавому довкіллі. Бен вміє надихати, мотивувати себе та інших, щоб досягти успіху.

Хто ніколи не був дитиною, ніколи не буде дорослим.

Юлія Чечель ,
Керівниця департаменту інклюзивної освіти, практичний психолог початкової школи, психолог у класі інклюзивної освіти
Лариса Мартиненко ,
Координаторка центру шкільних подій та освітніх проєктів, керівниця департаменту творчості